Format Kitap
Barkod 9786052297735
Yayın Tarihi 2021-04-02
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Ebeveynlik Tefekkürleri
Baskı Sayısı 6.Baskı
Sayfa Sayısı 160
Kapak Karton
Kağıt Kitap Kağıdı
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Editör   : Zeynep Mercan Demir
Yazar   : Merve Şahinkaya

Bu kitap, Kur'an'daki hikmet okyanusunu hayatına damla damla akıtmak isteyen bir hafize tarafından kaleme alındı. Yaradan perspektifinde iyi bir kul olmak, "tam şu an"da yaşadığımız imtihanı kulluğumuza yaraşır bir biçimde ağırlamaktan geçiyor. Yazarın kişisel yolculuğunda bu hikmet okyanusu, ebeveynlik serüvenine denk geliyor.

İyi ile kötünün anlamını Kur'an'ın ayetlerinde arayan bir hafize için, iyi bir ebeveyn olmanın karşılığı, kuramcıların hipotezlerinden çok daha ötede, iyi bir kul olmaktan geçiyordu. Artık, her ayetini ezberlediği Kur'an'ın insana verdiği değeri özümsemeden, ebeveynliğin ehemmiyetini idrak edemeyeceğini biliyordu.

Bu kitap, varmayı dert edinmeksizin, okyanusun bizatihi kendisine talip olmaya davet ediyor. Ancak dalmaktan korkmayanlar okyanusun kalbindeki incileri keşfedebilirler. Geçmişin yüklerinden kurtulmak da geleceğin kuruntularından sıyrılmak da "an"ı tefekkür etmekle mümkün. Ne ki, biz dalarken incilere değil, bu okyanusta telaşsızca tefekkür etmeye taliptik.

devamını oku..
Kategori : Kişisel Gelişim
Bu üründen 95 adet satılmıştır.
% 25
indirim
108.75
Liste Fiyatı : 145.00
Kazancınız : 36.25
Miktar :  
Adet
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %25 indirim